Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

25. 09. 2015 18:33:23
Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

Ukazovala spořádanou imigrantskou rodinu s dítětem u jídla ve vzorně naklizeném pokoji. Jaký to rozdíl mezi touto fikcí a skutečností natočenou na mobily všude tam, kde se tito imigranti vyskytli. A to ani nehovořím o videích, kde muslimové zaživa řežou hlavy či upalují ženu. I takových jsem viděl mnoho.

A právě kvůli ztrátě důvěry v mainstreamová média, vznikla média jiná. Na oko se tváří jako alternativa, ale ve skutečnosti oblbují čtenáře naprosto stejně, jako mainstream. Nazývají se fiat alternativou. A je jich čím dál tím víc, jsou samozřejmě placeny oligarchy či dokonce státními penězi a mnoho jich pracuje v žoldu americké ambasády.

V poslední době mne velice pobavila jakási sluníčkářská husička, jinak ji bohužel nazvat nemohu, jménem Ingrid Romancová, která ve fiat alternativě Evropský rozhled napsala článek o tom, že byly vypátrány adresy a odhalena totožnost jednak serveru Aeronet cz. a za druhé kladenského studia Svobodného vysílače CS.

Samozřejmě lhala, jediné, co zveřejnila byl počet článků zveřejněných na tomto serveru i se jmény pisatelů, z nichž většina je podepsána vlastními jmény, jen šéfredaktor píše pod značkou VK a jedna pisatelka pod pseudonymem Pozorovatelka. Tato husička, mám na mysli onu pisatelku článku, kdyby chtěla být za investigativní novinářku, tak nemusela hledat hackery, toto jsou veřejně známé informace a nic víc Ingrid Romancová nezveřejnila.

Ještě většího faux pas se dopustila u kladenské redakce Svobodného vysílače. Nejenže nás „objevila“ a zveřejnila naše jména, ale ještě nás označila za proruské agenty. Nás, kteří se snažíme o pravdivé informace, nezkreslené vládní propagandou. Dokonce zjistila, světe div se!, i naše spojení po skype. Je vidět, že nás nikdy ani neslyšela a jenom papouškuje, co jí nařídili. Jinak by totiž věděla, že se jak telefonním číslem, ale ani adresou skype do studia, nijak netajíme, naopak, několikrát je opakujeme.

Takže tím, že nechceme islamizaci státu, že informujeme občany, co je čeká, pokud budou i nadále pasivní, viz dnešní informace, a opět se světe div!, dokonce na Novinkách.cz, kde se napsalo, že v jednom německém městě vyhánějí majitelku a její nájemníky, rodinu s dětmi, z jejího vlastního domu, neboť jej starosta zkonfiskoval ve prospěch imigrantů. A proto jsme podle této husičky proruským rádiem.

Vrchol všeho však v oné slátanině bylo, že prý naši spolupracovníci pracují v utajení. Tuto informaci tato husička převzala od duševně a tělesně postiženého člověka jménem Hrebenár, který ji zveřejnil již před časem, věren své známé nenávisti ke všem postižením, kteří se navzdory handicapu uplatnili, na rozdíl od něho, že Vítek Jirásek není Jiráskem a Johanka, jeho partnerka, též nevidomá, prý není Johankou, ale Jakousi Pavlou K. Oba prý pracují v utajení, aby, jako nevidomí, prý nepřišli o dávky. Tak to bylo v onom pamfletu napsáno.

A jaká je skutečná pravda? Ani jeden z členů kladenské redakce není ruským agentem, nikdy neprosazujeme ruské zájmy a nikdy jsme nedostali ani kopějku, ale pokud Ruská federace a prezident Vladimír Putin koná to, co považujeme za dobré, tak to oznámíme, nic víc. Vítek Jirásek je skutečně Vítkem Jiráskem a Johanka skutečně Johankou a žádnou Pavlou K. Navíc, za pomoc kladenskému studiu nepobírají žádnou mzdu, neboť nejsou zaměstnanci rádia, ale dělají vše z čirého altruismu.

Kdyby ona rádoby novinářka zavolala na neustále zveřejňované telefonní číslo, rád bych ji poskytl pravdivá fakta. Ale to by nemohla fiat alternativa zveřejnit pomlouvačný pamflet. Takže se opět ukázalo, že tyto fiat alternativy vaří z vody, používají lži a pokroucená fakta. A důvod? Stejně, jako se establishment bojí pravdy a faktů u serveru Aeronet.cz, stejně tak se začíná bát kladenského studia Svobodného vysílače CS.

Vážená, spíše však nevážená, Ingrid Romancová, moc a moc vám děkuji za bezplatnou reklamu našeho rádia a především kladenského studia, které si neustále zvyšuje počet pravidelných posluchačů. Doufám jen, že po přečtení vašeho lživého, jak jinak, pamfletu, nám počet posluchačů opět naroste.

Poznámka: Nenechte si ujít dnešní pořad se šéfredaktorem Aeronetu.cz od 18 hodin na rádiu Svobodný vysílač CS ve vysílání studia Kladno www.svobodny-vysilac.cz Témata: Cenzura u nás a v EU, imigranti, a jiné témata.

Autor: Vladimír Kapal | pátek 25.9.2015 18:33 | karma článku: 40.76 | přečteno: 4350x

Další články blogera

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma článku: 45.95 | Přečteno: 19798 | Diskuse

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma článku: 29.84 | Přečteno: 1409 | Diskuse

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma článku: 34.85 | Přečteno: 1630 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Luboš Zálom

EU nás vydává na milost islámským teroristům

Evropa se včera opět stala cílem islámského nepřátelství. A i tentokrát se mediální i politické elity snaží budit dojem, že i když se k útoku v Barceloně přihlásil Islámský stát, nemá terorismus s islámem nic společného.

18.8.2017 v 19:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Vít Šlechta

Podvod přímé demokracie

Již Alexis de Tocqueville v 19. století odhalil, že přímá demokracie v sobě obsahuje všechny neduhy nenáviděných despocií. A tak podobna královskému tyranu, představuje přímá demokracie ten nejhrubší způsob manipulace a totality.

18.8.2017 v 16:52 | Karma článku: 15.02 | Přečteno: 471 | Diskuse

Pavel Kamas

Ať si psi štěkají, my budeme jíst psí maso. Babiš & Zaorálek s.r.o.

Původně jsem chtěl použít okřídlené přísloví o nekousajícím a štěkajícím psovi. Mám na mysli politickou garnituru. Nejen tady na blogu štěkáme, ale i komentátoři a politologové. Jsme takoví psi, které stejně politici snědí.

18.8.2017 v 16:19 | Karma článku: 9.41 | Přečteno: 355 | Diskuse

Zdeněk Král

Přejetí, zastřelení, nebo pobodání? Aneb kam letos na dovolenou

Česká xenofobní republika je jednou z nejbezpečnějších zemí světa a zatvrzele na tom odmítá cokoli měnit. Kam se vydat, když chcete být kulturně obohaceni?

18.8.2017 v 13:14 | Karma článku: 43.79 | Přečteno: 2909 | Diskuse

Jan Dvořák

Zvrhlá šéfová z německé kontrarozvědky likviduje uprchlické aktivisty – bylo v televizi

Byla to souhra náhod, že když jsem ve čtvrtek po půl sedmé večer přepnul z televizní stanice, která vysílala další premiérový díl KOBRY 11, na Čtyřiadvacítku, že tam také byla řeč o teroristickém útoku.

18.8.2017 v 9:45 | Karma článku: 32.36 | Přečteno: 1394 | Diskuse
Počet článků 171 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4642
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde. Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.