Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 26. února 2024 Dorota

Zdivočelá ukrajinská soldateska páchá strašlivá zvěrstva na civilis

18. 08. 2014 10:00:44
Nechtěl jsem se o tragédii na Ukrajině příliš zmiňovat, vždyť o ní již byly popsány stohy papírů. Jenomže včera mi přišel e-mail s fotografiemi, které se v našem tisku neobjevují, nesmějí. Vždyť Česká republika se řadí ke státům po boku EU a USA, které podporují současný režim na Ukrajině.

A jaký, že to je režim? Fašisticko banderovský, jako vystřižený z praktik hitlerovského Německa nebo spíše Pol Potovy Kambodže. Na Ukrajině nejde o občanskou válku mezi přívrženci USA a EU a podporovateli Ruska. Na Ukrajině probíhá genocida etnických Rusů, trvale žijících v této nešťastné zemi. Je jich tam mezi osmi až deseti miliony a zločinci, vrahové a sadisti v uniformách ukrajinské armády je chtějí všechny vyvraždit. Přesně podle slov defraudantky a zločince Timošenkové, která by na své krajany nejraději použila atomové bomby.

Fotografie, strašlivé fotografie, vezmeme-li v potaz, že vznikly počátkem třetího tisíciletí, zcela jasně ukazuje, že se nejedná o podvrhy vlastenců, kteří se brání se zbraní v ruce vrahům jejich etnika, ale o autentické fotky pořízené jako obžalobu krvavého režimu zrádce a zločince Porošenka. Ukazují rozbombardovaná sídliště, hořící obytné domy, rozstřílené autobusy letadly ukrajinské armády, které vezly uprchlíky ze strachu o holý život. Mrtví lidé leží kolem shořelých autobusů. Fotky ukazují na rozstřílené děti, muže v civilních kalhotách bez hlav, kdosi jim je zřejmě mačetou usekal. Tajně a s nasazením života vznikaly i fotky řádění ukrajinské armády se státními vlajkami na tancích a obrněncích. Proti komu bojují? Proti rebelům? Separatistům? Nikoliv. Proti lidem, kteří brání svůj život!

Před nedávnem prohlásil americký prezident Barack Obama před studenty prestižní vojenské školy ve West Pointu, že pokud by kdokoliv napadl občany USA, v kterémkoliv státě světa, americká armáda zasáhne, a to i bez svolení oné třetí země. Kdyby se něco podobného, co se děje etnickým Rusům na Ukrajině, někde stalo jenom zlomku počtu amerických občanů, už by nad tento stát létaly americké bombardéry a tuto zemi by rozbombardovaly. Koneckonců už v tom mají američtí piloti praxi, Afghánistán, Irák, Libye, země bývalé Jugoslávie, všude tam zasahovaly USA ve spolupráci s NATO, které je jen americkou prodlouženou rukou v Evropě.

Pokud by Vladimír Putin postupoval podle stejné rétoriky, jak prohlašoval Obama, muselo by již dávno Rusko zničit Kyjev i s celou jeho fašistickou a banderovskou vládou. Jenomže právě na to čeká nejen USA, ale i EU a NATO, aby mohly legálně napadnout Rusko, které jim dlouhodobě pije krev. To by však znamenalo válku, světovou válku, a ta válka by byla jaderná.

Pod dojmem strašlivých dokumentárních fotografií plně podpořím, pokud se tak stane, nominaci Vladimíra Putina na Nobelovu cenu míru. Zaslouží si ji nejen za odvrácení amerického šíleného bombardování Sýrie, ale i za uvážlivý postoj při provokacích zaprodanců a zaměstnanců CIA v čele ukrajinského státu proti Rusku. A zaslouží si ji více, nežli válečný štváč Obama, jehož cena míru je výsměchem a plivancem do tváře všem slušným lidem Země.

Jenom se obávám, že zešílivší vedení Ukrajiny nakonec napadne vojensky i Krym. A tam už si to Putin líbit nenechá a válka vypukne. Pokud by se tak nestalo, a nepřeji si nic jiného, nežli, aby se to nestalo, budou se sankce proti Rusku zvyšovat a Putin si počká na zimu a zavře kohoutek. A celá Evropa včetně ČR bude nahraná, nějaký Ingolstatd to nezachrání.

Ten, kdo by chtěl strašlivé fotografie se zvěrstvy ukrajinské armády na civilistech, ženách a dětech, vidět, stačí napsat na můj mail, fotky, ukazující pravdu o Ukrajině, mu rád přepošlu. Zveřejňovat se opravdu nedají.

Autor: Vladimír Kapal | pondělí 18.8.2014 10:00 | karma článku: 35.05 | přečteno: 2413x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Ondřej Šebesta

Nenechme si vnutit poraženectví

Nesmíme zapomínat na to, že se republice daří velmi dobře, asi nejlíp v její historii. Tím netvrdím, že se nůžky nerozevírají a že nejsou mezi námi spoluobčané, kteří tak tak vycházejí se svými příjmy.

26.2.2024 v 7:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 49 | Diskuse

Martin Mařák

Bez migrace Evropa zemře hlady

Myslím si, že v nastávajících volbách se hraje i o to, aby se podobní blázni a naprosto nevhodní politici pro výkon jim svěřené funkce nedostali nejen coby poslanci do Evropského parlamentu, ale ani do Evropské komise.

25.2.2024 v 13:12 | Karma článku: 20.31 | Přečteno: 529 | Diskuse

Miroslav Gruner

Víme, že Ukrajina se minskými dohodami zavázala uskutečnit místní volby a to nesplnila ...

V lednu 2022 uvedl O.Danilov, předseda ukrajinské Rady národní bezpečnosti, v rozhovoru pro AP, že Západ by neměl Kyjev tlačit do plnění minských dohod o zastavení bojů na Donbasu (seznam.cz: "Ukrajina nechce plnit minské dohody")

25.2.2024 v 8:33 | Karma článku: 36.94 | Přečteno: 1001 | Diskuse

František Kašpárek

Oči doširoka zavřené

Navalnyj, Lira, Assange. Co tyto případy spojuje a naopak rozděluje? Jsme vždy a za každých okolností v souladu s evropskými hodnotami?

24.2.2024 v 13:10 | Karma článku: 26.59 | Přečteno: 341 | Diskuse

Petr Kopáček

2 roky statečného boje Ukrajiny – porážka Ruska by nám stačit neměla

Když budeme jako Česko a EU chtít, Rusko nemá šanci. Česku se pomoc Ukrajině vyplatí. Zvažme nyní založení evropské obranné aliance, na pomoc USA nelze spoléhat navždy. A porážka Moskvy nestačí - lepší by bylo rozdělení Ruska.

24.2.2024 v 12:38 | Karma článku: 19.22 | Přečteno: 765 | Diskuse
Počet článků 171 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4707
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde. Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti...

Dcera Vladimíra Ráže žije bez ruky. Protézu odložila po dvaceti letech

Veronika Rážová (43) je dcerou slavného českého herce Vladimíra Ráže. Narodila se bez levé horní končetiny. Za hendikep...

Bufet v Českém Krumlově se stal přes noc hitem. Zaujal řízkovým chlebíčkem

Fotografie chlebíčku na řízku obletěla na sociálních sítích během středečního dne téměř všechny skupiny. Tuto...

Jak uspokojit ženu? Odborníci vědí, jak na to. A za pokus to rozhodně stojí

„Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku, co...

Známé tváře kritizují Michala Novotného. Nejsem homofob, brání se herec

Na Michala Novotného se na sociálních sítích snesla vlna kritiky. Herec v rozhovoru pro týdeník Téma mimo jiné řekl, že...