Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 26. února 2024 Dorota

Goebbelsovská ČT opět nestoudně lhala

12. 01. 2015 19:07:01
Celý svět byl šokován událostmi v Paříži. Zpočátku lidé na celém světě věřili oficiální francouzské televizi, když přinášela prvotní záběry. Teprve zásluhou hackerů se ukázalo, že vše bylo jinak. O tom, co a jak se s největší pravděpodobností stalo, se zamyslím v příštím článku. Nyní se budu věnovat opětovné manipulaci milionů českých diváků Českou televizí, kterou si všichni formou koncesionářských poplatků platíme a máme tudíž právo na objektivní a přesné zpravodajství. Jaká je však skutečnost, za kterou by se nemusel stydět ani hlavní propagátor nacistického Německa Goebbels?

Již před časem uvedla ČT 1 ústy Anety Savarové, že se v Doněcku konala, na popud oligarchy Achmetova, na fotbalovém stadionu statisícová demonstrace proti separatistům. Tuto lež ČT podpořila záběry na dav lidí. Skutečnost vyplula na povrch, když lidé, kteří byli poblíž, skutečnost natočili na mobily a zveřejnili na internetu. Tehdy se uprostřed obrovského stadionu krčila skupinka sto padesáti až dvou set lidí. Inu televizní technika dokáže divy.

Včera, v neděli 11. ledna v hlavních televizních novinách uvedla Marcela Augustová a o něco později se přidala i příšerná Dana Písařovicová, že politici, kteří se sjeli do Paříže, se zaklesnuti pod paží vydali, v čele milionové manifestace v ulicích Paříže, na protest proti terorismu. A opět to dokumentovaly televizní záběry, šikovně sestříhané tak, že tomu diváci věřili.

Jenomže však zase zafungovaly sociální sítě a lidé, kteří faktickou skutečnost natočili na mobily, což se hned dnes ráno objevilo na facebooku. Pařížská ulice, kudy šli manifestující politici, podvodníci, vůbec nebyla plná lidí stejného názoru, naopak! Politici zabrali po cestě dlouhé asi sto padesát, maximálně dvě stě metrů, celou šíři ulice, to je pravda, ale za nimi byl jen hlouček opět tak sto padesáti, maximálně však dvou set lidí, kteří tvořili stafáž pro zmanipulované televizní záběry. Taková byla pravda. Politici tudíž opět lhali celému světu!

Za touto skupinkou lidí, o nichž jsem přesvědčen, že se jednalo o členy bezpečnostních sil různých zemí, chránících své politiky, se pohybovalo několik uniformovaných francouzských policistů. Takže žádný pochod v čele milionové demonstrace, ale podvod.

Navíc, mezi potentáty se objevil například Benjamin Netanjahu, Izrael, kterému lpí na rukou krev 2101 lidí žijících v Gaze. Byl tam i Nicolas Sarkozy, který má na rukou krev 90.000 lidí, kteří přišli o život, když vydal rozkaz svým bombardérům, aby zahájily totální destrukci šťastného státu, šťastných lidí z Libye.

A vrchol byla přítomnost vraha, fašisty, banderovce a občana USA, prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka. Zatímco skandoval, jako ostatní heslo „Já jsem Charlie“ na podporu odporu proti teroristickému činu francouzských občanů alžírského původu, v tu samu chvíli bombardovalo ukrajinské dělostřelectvo a raketová vojska Ukrajiny ruský konvoj humanitární pomoci těžce zkoušenému lidu Donbasu, jehož vypravení bylo kontrolováno mezinárodními humanitárními organizacemi, které shledali veškeré vybavení jen a pouze jako humanitární záležitost. Tento vrah ukrajinských dětí má ruce od krve za 6.000 mrtvých a denně na Ukrajině umírají další lidé.

Jakým právem tito jmenovaní politici, kteří by měli být, pokud by na světě existovala opravdová spravedlnost, souzeni před mezinárodním tribunálem v Haagu, jako váleční zločinci, šli v čele ostatních politiků? Ti ostatní mají též máslo na hlavě, viz Angela Merklová a její postoj k protiislámské společnosti Pegida, ale zatím na jejich rukou přímá krev obětí nelpí.

Všichni politici, držící se pod paží, snad aby demonstrovali soudržnost, svět podvedli. Ano, jde jim o soudružnost, ale nikoliv proti teroristům a militantnímu islámu, ale předvedli světu pimprlovou komedii a soudržnost v konání směřujícím proti všem slušným lidem nejen v Evropě, ale na celém světě.

Poznámka: Tento článek bude zítra (13.1.2015 po 15 hodině) čten autorem na rádiu Svobodný vysílač CS

Autor: Vladimír Kapal | pondělí 12.1.2015 19:07 | karma článku: 42.13 | přečteno: 8233x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Ondřej Šebesta

Nenechme si vnutit poraženectví

Nesmíme zapomínat na to, že se republice daří velmi dobře, asi nejlíp v její historii. Tím netvrdím, že se nůžky nerozevírají a že nejsou mezi námi spoluobčané, kteří tak tak vycházejí se svými příjmy.

26.2.2024 v 7:00 | Karma článku: 5.31 | Přečteno: 93 | Diskuse

Martin Mařák

Bez migrace Evropa zemře hlady

Myslím si, že v nastávajících volbách se hraje i o to, aby se podobní blázni a naprosto nevhodní politici pro výkon jim svěřené funkce nedostali nejen coby poslanci do Evropského parlamentu, ale ani do Evropské komise.

25.2.2024 v 13:12 | Karma článku: 20.57 | Přečteno: 549 | Diskuse

Miroslav Gruner

Víme, že Ukrajina se minskými dohodami zavázala uskutečnit místní volby a to nesplnila ...

V lednu 2022 uvedl O.Danilov, předseda ukrajinské Rady národní bezpečnosti, v rozhovoru pro AP, že Západ by neměl Kyjev tlačit do plnění minských dohod o zastavení bojů na Donbasu (seznam.cz: "Ukrajina nechce plnit minské dohody")

25.2.2024 v 8:33 | Karma článku: 37.02 | Přečteno: 1026 | Diskuse

František Kašpárek

Oči doširoka zavřené

Navalnyj, Lira, Assange. Co tyto případy spojuje a naopak rozděluje? Jsme vždy a za každých okolností v souladu s evropskými hodnotami?

24.2.2024 v 13:10 | Karma článku: 26.59 | Přečteno: 341 | Diskuse

Petr Kopáček

2 roky statečného boje Ukrajiny – porážka Ruska by nám stačit neměla

Když budeme jako Česko a EU chtít, Rusko nemá šanci. Česku se pomoc Ukrajině vyplatí. Zvažme nyní založení evropské obranné aliance, na pomoc USA nelze spoléhat navždy. A porážka Moskvy nestačí - lepší by bylo rozdělení Ruska.

24.2.2024 v 12:38 | Karma článku: 19.43 | Přečteno: 773 | Diskuse
Počet článků 171 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4707
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde. Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti...

Dcera Vladimíra Ráže žije bez ruky. Protézu odložila po dvaceti letech

Veronika Rážová (43) je dcerou slavného českého herce Vladimíra Ráže. Narodila se bez levé horní končetiny. Za hendikep...

Bufet v Českém Krumlově se stal přes noc hitem. Zaujal řízkovým chlebíčkem

Fotografie chlebíčku na řízku obletěla na sociálních sítích během středečního dne téměř všechny skupiny. Tuto...

Jak uspokojit ženu? Odborníci vědí, jak na to. A za pokus to rozhodně stojí

„Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku, co...

Známé tváře kritizují Michala Novotného. Nejsem homofob, brání se herec

Na Michala Novotného se na sociálních sítích snesla vlna kritiky. Herec v rozhovoru pro týdeník Téma mimo jiné řekl, že...