Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 7. prosince 2023 Ambrož, Benjamin

Evropa páchá sebevraždu

27. 05. 2015 17:55:00
Svět se dal do pohybu. Z historie známe již dvoje stěhování národů. Při jedním z nich naši předci, Slované, osídlili i střední Evropu.

V současné době jsme svědky dalšího počátku stěhování národů, ale je to stěhování hrozící zánikem civilizace, na kterou jsme zde, v Evropě, zvyklí. Podle některých médií je v pohybu na pět milionů lidí, a to je pouze počátek.

Z historie známe i několik případů, že se evropské národy bránily invazi jiných kultur se zbraní v ruce. Ať již to byli Avaři, Hunové či muslimové, tehdy reprezentovaní především Osmanskou říší. Všem nájezdům se Evropa ubránila zásluhou statečnosti, ale i prozíravosti našich předků, kteří věděli, že pokud se těmto nájezdníkům nepostaví, evropská kultura by vzala za své. Podařilo se to s jedinou výjimkou, Pyrenejský ostrov na dlouhou dobu ovládli vyznavači proroka Mohameda.

Evropský parlament, i hlasy českých europoslanců, a to dokonce hlasy všech sociálně demokratických poslanců z České republiky, schválil kvóty na rozdělování uprchlíků jak ze středního východu, tak z Afriky, do všech zemí Evropské unie. Nikdo z českých europoslanců neměl odvahu hlasovat proti tomuto nesmyslu a jen někteří z nich se hlasování zdrželi. Jak má český národ věřit premiéru Sobotkovi, že ČR nepřijme požadované množství imigrantů, když právě europoslanci z jeho strany všichni do jednoho hlasovali pro kvóty?

Po internetu kolují různá videa, která názorně ukazují, jak se tito imigranti, a to jak ze středního východu, tak z Afriky, chovají. Viděli jsme demonstrující muslimy v Berlíně, kde nosili na víku od krabice napsané heslo „Všechny vás pobijeme.“ Slovem všechny mysleli nás, nevěřící v proroka, tedy Evropany. Jindy se zvířecky nepříčetní muslimové dokonce v Bruselu dali slyšet, že pokud Belgičané nebudou chtít přijmout islám, tak mají ze země odejít. „Jsme tady doma, když se Belgičanům nelíbí islám, ať se odstěhují.“ Ano, i tento nápis bylo možné si na videu přečíst.

Kdosi pořídil tajný záznam z bohoslužeb v brněnské mešitě a i tento záznam byl umístěn na internetu. Z něho zcela jasně vyplynulo, že islámisté nemají vůbec v úmyslu spolužít s námi v klidu, ale chtějí nás násilím vyhnat, zlikvidovat či porobit tak, že se budeme muset my, Češi, chovat podle muslimských přání, jinak bychom se se zlou potázali. Tolerance českých muslimů? Chiméra, ani náhodou!

A další indicie toho, co nás pravděpodobně čeká, pokud se proti tomu nepostavíme. Vůdce islámského státu, hojně podporovaného USA, jak svědčí videozáběry přistávajících amerických letadel zásobujících Islámský stát, prohlásil, že islám je válečné náboženství, nikoliv mírové. A záběry z jižní Itálie to jenom dokazují. Tam pro změnu afričtí imigranti, bůhví, zdali i oni nejsou islámského vyznání, to člověk neví, totálně zničili jednu z hlavních ulic menšího jihoitalského města.

A další náhodně natočené video, tentokrát bylo z Holandska. Po ulici jde dívka. Bohužel má na krku přívěšek – křížek. Tři mladí muslimové se kvůli tomu křížku na nic netušící dívku vrhli a velice brutálně ji zbili, kopali do ní, i když ležela na zemi a dokonce ji dupali na hlavu. Všichni, kdo mají internet, to jistě viděli. Nepochopitelné pro mne bylo to, že se dívky nikdo z kolemjdoucích nezastal, asi měli z muslimů strach.

Podle agenturních zpráv, které se ovšem v našich mainstreamových médiích nikdy neobjevily a neobjevují, se z několika jihoitalských vesnic, které čelí abnormálnímu počtu imigrantů z Afriky, již stěhují lidé pryč a raději, z obav o vlastní život, nechávají své majetky na pospas řádícím Afričanům. Jiné vesnice dokonce proti nim stavějí barikády, lidé se ozbrojují a své vesnice před těmito zvířaty v lidské podobě brání. „Jsme odhodláni své vesnice proti imigrantům ubránit i za cenu střelby,“ prohlásil dokonce starosta jedné z těchto vesnic.

A tyhle lidi, tyto imigranty by nám chtěla EU násilně a rozkazem nacpat do země. Je vidět, že i přes silná slova premiéra se vláda rozkazům velkého bratra z Bruselu podřídí. Zrekapitulujme si, jak se počty pomalu navyšovaly. Ministr vnitra nejprve oznámil, že přijmeme jen sedmdesát devět imigrantů ze Sýrie. Pak se ukázalo, že se jedná o stejný počet silně rozvětvených rodin, takže lež. Poté Chovanec přiznal, že přijmeme do pěti set imigrantů, o něco později se i v mainstreamu objevilo, že by jich mělo být kolem dvanácti set. Pomaloučku, polehoučku nás tak establishment připravuje na to, že nás imigranti za čas zaplaví stejně, jako tomu je v případu jihoevropských států. Pomalu nás připravuje na to, že proti evropské komisi nemáme šanci uspět, a ta hovoří pro ČR o počtech povinně přijatých imigrantů mez patnácti a třiceti tisíci. Ale pozor! Ani toto ohromné číslo není konečné, naši představitelé nehovoří o tom, že se jedná o povinnost ročního přijímání takovéhoto počtu.

Pokud se proti tomu český národ nepostaví, budeme v naprosto stejné situaci, jako jsou již nyní v některých státech Evropy. Proč se najednou na pořadu dne v Rakousku objevila možnost uspořádání referenda o setrvání či vystoupení z EU? Právě z obav o nuceném přijímání imigrantů. Jsem přesvědčen, že Rakušané referendum uspořádají a z obavy před násilnostmi imigrantů, které by přišly stejně tak, jako po noci přichází den, z EU vystoupí. A to je jediná obrana před tím, abychom si do země pustili velké množství lidí, kteří mají jen jediný cíl – nepracovat a mít se dobře. Jak? Všemi způsoby včetně násilí. To v případě nemuslimských Afričanů a u muslimů by se k tomu přidala ještě nenávist k nevěřícím a snaha zmuslimovat naši zem. Pokud naše vláda nepřistoupí k referendu a my v EU zůstaneme, nic jiného nás nečeká.

Tím, že EU namísto nepovolení uprchlíkům vůbec přistát, tak, jak to učinila Indonésie, tisíce imigrantů denně přijímá, prakticky páchá sebevraždu.

PS: Nenechte si ujít: Speciální pořad s hostem vysílání: Novinářem Ĺubomírem Huďem (známý ze Slobodného vysielača SK) moderují a diskutují: Martin Dukát a Vladimír Kapal a Soňa Zikmundová. Dnes (27.5.2015) od 18 hodin na rádiu Svobodný vysílač CS. Záznam pořadu ke stažení zde
Autor: Vladimír Kapal | středa 27.5.2015 17:55 | karma článku: 42.65 | přečteno: 4579x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Lubomír Sedlák

Nakolik za svou smrt mohl sám prezident Kennedy?

Před časem jsem na těchto stránkách psal, jak jsem trochu s nedůvěrou přistupoval k jednomu z dalších českých dokumentárních filmů o Miloši Formanovi uváděnému v televizi.

6.12.2023 v 20:47 | Karma článku: 6.84 | Přečteno: 198 | Diskuse

Jan Bartoň

Vláda: Fialovo fialové řešení ekonomiky

Fialová barva vzniká smísením barev primárních – červené a modré. Naše vláda vedená modrou ODS nabízí řešení s hodně červeným obsahem a vzniká tak fialová Fialova politika.

6.12.2023 v 8:00 | Karma článku: 33.31 | Přečteno: 901 | Diskuse

Martin Mařák

Doomeři v naší politice

Mezi nejklasičtější doomery v politice u nás patří apokalyptik Rajchl a jeho loňské výroky o tom, jak nebude plyn, lidé zmrznou, průmysl se zastaví, elektřina bude stát tisíc € za megawatthodinu a litr benzínu sto padesát korun.

4.12.2023 v 17:43 | Karma článku: 10.30 | Přečteno: 305 | Diskuse

Jan Ziegler

Rusko a Hamás jako dvojčata, vraždy dětí a masivní korupce

Perfektně to vystihl Rus Vitalij Ginzburg, který ve svém skvělém komentáři, přesvědčivě doložil. že putinovské Rusko a fanatičtí islamističtí zabijáci z Hamásu mají hodně sdílených podobenství a zločinů.

4.12.2023 v 12:24 | Karma článku: 25.62 | Přečteno: 510 | Diskuse

Jan Bartoň

Klima : Klimatologové a média útočí a ohromují

Dostali jsme přímý zásah 240000000000000000000 elektronvoltů. Odkud, nevíme. Klima je nejteplejší za 100000 let.

4.12.2023 v 8:00 | Karma článku: 36.02 | Přečteno: 973 | Diskuse
Počet článků 171 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4707
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde. Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

České croblihy končí. Špatné rozhodnutí srazilo pekárně vaz

Pekárna Oh Deer Bakery, kterou v roce 2017 otevřel Lukáš Vašek, v polovině prosince zavírá své provozy v Praze. Důvodem...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Po snížení DPH potraviny zdraží, zjistil od obchodníků ministr Výborný

Snížení DPH o tři procentní body u potravin na 12 procent nesníží ceny v obchodech. V pondělí to ohlásil po jednání s...