Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vláda připravila další gestapácký zákon

6. 06. 2015 14:56:00
Před nedávnem skončilo mé autorské čtení na rádiu Svobodný vysílač CS knížky vzpomínek na mého dědu, francouzského legionáře. Vyprávěl mi, stejně jako mí rodiče, o době okupace.

Stalo se tehdy, že gestapáci zabušili na dveře dědova domku ve tři hodiny v noci a děda je musel pustit do domu, kde bezuzdně řádili. Pokud by odmítl, hrozilo by mu rozmlácení dveří a koncentrák. Tehdy byl zákon, že orgánům německé moci musel každý otevřít a pustit gestapáky do domu či bytu.

Před více než pětadvaceti lety nás obelhali tím, že slibovali, po zpřetrhání okovů komunistické nadvlády a nesvobody, konečně svobodný a důstojný život. Lhali nám všichni a my bloudi, včetně mne, jsme jim uvěřili a jako idioti mrzli na Václaváku či Letné a cinkali klíči. Ta zmiňovaná lidská svoboda a důstojnost však vydržela jen něco přes dva roky. Pak, aniž by se národa někdo zeptal, jen o své vůli, ti, jež jsme si svobodně a s důvěrou zvolili, zničili odkaz našich předků, nadutě zahodili krev a životy těch, kdož se o vznik republiky zasloužili a s výsměchem sobě vlastním pohrdavě zničili dílo svého, tolikrát zmiňovaného, zakladatele státu T.G.M. a republiku rozdělili.

A začali přitahovat šrouby, začali pomalu naplňovat to, co vlastně bylo cílem celého listopadového kvasu, začali, pomaloučku a polehoučku, přijímat zákony, které vedly k našemu pomalému zaměňování lidské svobody a důstojnosti za otroctví. Přesně podle přání těch, kteří stejně tak tehdy, jako dnes, řídí chod světa. A my, již několikanásobní bloudi, jsme je ještě volili. Začaly nás na každém kroku sledovat kamery, prý kvůli boji proti kriminalitě, říkali. Zase jedna lež, kamery žádnou kriminalitu nepotlačily, zato oni věděli, kdy a kdo kam jde a s kým si třeba na náměstí povídá.

Pak vytvořili městské policie, další nástroj k šikanování normálního občana. Prý kvůli větší bezpečnosti na ulicích, říkali. Lež! Bezpečnost ani násilí se nijak nezmenšilo, jen přibylo šikany lidí. A přijímaly se další a další zákony, které lidskou svobodu a důstojnost člověka, dále a dále oklešťovaly. Rozprodal se stát, totálně a lidé se stali otroky cizáckých zaměstnavatelů bez možnosti změny. Za minulého režimu protestujícím lidem hrozilo vězení, ale nehrozil jim, po propuštění, hlad a ztráta střechy nad hlavou. A to se děje dnes. Hrozí totiž tomu, komu by se nelíbilo zotročování, ztráta práce, ztráta příjmu, a to je daleko horší, nežli vězení.

Každá polistopadová vláda jenom lidu českému škodila, okrádala jej a zotročovala, jen aby ti mocní, politici a tak zvaní podnikatelé, měli den bohatší králů. A my, lid této země, jsme jim to vše platili. Tím, že se platily vyšší a vyšší daně, vymýšlely se stále nové a především se za vše udělovaly pokuty.

Tato vláda, fakticky vláda slovenského agenta Bureše, neboť je to právě on, kdo vládne, stejně jako u předešlé vlády Nečase fakticky vládl snad největší zločinec v historii země, Kalousek, neboť jak Nečas, tak současný premiér Sobotka se tolik bojí o své křeslo, že oba skákali a skáčí, jak tito dva zločinci pískají, začala přijímat, a vypadá to, že na rozkazy EU a USA, jeden zotročující zákon za druhým. Nejdříve zakáží kouřit v restauracích. Sláva, volají nekuřáci a vůbec si neuvědomují, že se nejedná o ničí zdraví, ale o úmyslné zotročování lidí. Klidně totiž může následovat zákaz pití piva, či konzumace tučných potravin. Jedná se o zkušební balónky, aby ti zločinci zjistili, kam až mohou zajít a zdali se lid naší země nechá donekonečna ohlupovat a zotročovat.

Teď přišla vláda s dalším zákonem, a tentokrát se opravdu jedná o zákon s puncem gestapa. A jako obvykle, pro oblbnutý národ to zabalili do krásných slov. Ten zákon na ochranu životního prostředí totiž bude dovolat jakýmsi úředníkům bez soudního příkazu a kdykoliv vstupovat do soukromých obydlí, aby tito úředníci kontrolovali, čím dotyčný topí. Dosud bez soudního příkazu nemohli do domu či bytu bez dovolení majitele vstupovat ani policisté. Tito úředníci budou moci. Jako kdysi zmiňované gestapo. A ten, kdo je odmítne pustit, zaplatí, a to opakovaně, tak vysokou pokutu, že raději gestúředníky do domu či bytu pustí. A ti se mu za to odvděčí další udělenou a mastnou pokutou. Tímto zákonem, neboť jsem přesvědčen, že jej náš pimprlový parlament přijme, jsme se dostali opět o několik kroků k otroctví.

Ministr a herecký tajtrlík Stropnický stáhl návrh branného zákona, dalšího z řady zotročujících zákonů. Zatím. Jenomže EU tlačí, stejně jako váleční jestřábi z USA, aby byl tento zákon přijat, a jsem přesvědčen, že bude předložen, možná s minimálními úpravami, a bude jistojistě našimi politickými loutkami a zrádci národa schválen. Tím pádem budou moci být posláni muži i ženy od osmnácti do šedesáti let, jako kanonefutr, do první linie, již docela veřejně proklamované války s Ruskem. A jak řekla jedna z nejhorších političek vůbec, Helena Langšádlová, tak podle ní by prý jaderná válka s Ruskem byla válkou za naší svobodu. Ti naši lidé by v té první linii přežili, dle vojenské doktríny USA s názvem Steel Rose, maximálně dva dny. Proto se v tomto plánu vůbec nepočítá s logistikou, není proč.

A lze očekávat návrhy dalších a dalších zákonů, které z nás udělají ještě větší otroky, nežli jsme kdy byli, ať už za nadvlády c a k monarchie, Ruska a KSČ, či za okupace. Kam až budou moci politici zajít? Kam až jim to dovolíme? To jsme opravdu takové ovce? Téměř každý týden se v Praze konají demonstrace. S účastí pár lidí. To nemá smysl, takovým demonstracím se politici jenom smějí, pokud je vůbec vezmou na zřetel. Mělo by se demonstrací konat méně, ale zato s co největší účastí, jako byla milionová demonstrace ve Španělsku či Itálii. A nejen proti tomu, aby z nás politici dělali otroky, ale i proti přijímání imigrantů z jiných kultur. Vždyť pokud tomuto vyprovokovanému exodu Evropa nezabrání, bude to její konec. I proti tomu bychom měli v ohromném množství protestovat, a pokud by vláda a parlament hlas lidu neposlechl, pak pryč s takovou garniturou, ale to by musel národ povstat celý, jako to udělali Islanďané, nebo my v tom osmdesátém devátém, jinak budeme buď mrtví, to v případě jaderné války, nebo otroci, to v případě, že se jí podaří odvrátit, nebo si opět svou svobodu, důstojnost a lidství vybojujeme.

Poznámka: Poslechněte si dnešní vysílání (od 15 hodin) s Vladimírem Kapalem na rádiu Svobodný vysílač CS

Autor: Vladimír Kapal | sobota 6.6.2015 14:56 | karma článku: 40.51 | přečteno: 3536x

Další články blogera

Vladimír Kapal

Nyní vím, proč musela být zničena Jugoslávie

V době, kdy byla, Spojenými státy, EU a především NATO, ničena Jugoslávie, jako celistvá republika, v době, kdy byla tato země bombardována tak zvaným humanitárním bombardováním, jak uvedl naprosto arogantně a nesmyslně tehdejší

23.10.2015 v 16:55 | Karma článku: 45.96 | Přečteno: 20219 | Diskuse

Vladimír Kapal

Moc mne pobavila jedna sluníčková husička

Mainstreamovým médiím, především České televizi, již lidé přestali věřit. Lže, jako když tiskne. A když zrovna nelže, tak manipuluje, například s nelegálními imigranty.

25.9.2015 v 18:33 | Karma článku: 40.80 | Přečteno: 4447 |

Vladimír Kapal

Jsme stále více zotročováni

Po druhé světové válce se staly USA světovým hegemonem, a to i přes snahu tehdejšího SSSR a jeho socialistického bloku.

25.8.2015 v 17:48 | Karma článku: 29.84 | Přečteno: 1417 | Diskuse

Vladimír Kapal

TTIP, cesta do pekla

Již delší dobu se v evropském parlamentu projednává smlouva o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství – TTIP.

12.7.2015 v 14:57 | Karma článku: 34.85 | Přečteno: 1639 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

David Rath

Změna nebo smrt

Co řada z nás předvídala se teď i stalo. Andrej Babiš s Tomiem Okamurou sebrali takřka všechny voliče sociálním demokratům a podstatnou část i komunistům.

22.10.2017 v 11:51 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Přemysl Čech

ČSSD - debakl za vlastní zásluhy

Ani prohra, ani propad, ale volební debakl, za který si mohou sami. A nepokora, nepoučitelnost, alibismus a pýcha, rysy, které přivedl do této partaje právě pan Paroubek. A může si říkat co chce a analyzovat kde chce.

22.10.2017 v 11:35 | Karma článku: 8.50 | Přečteno: 85 | Diskuse

Ivo Hnilica

ANO 2011 - volební "termonukleárka" že?

Viděl jsem v TV studiích ve tvářích moderátorů i dalších přísedících komentátorů zklamání, které nešlo zakrýt i někdy přes nepřirozeně nasazený úsměv U ČT 24 výrazně. Bylo sice přiznáváno nebývalé vítězství hnutí, ale komentáře by

22.10.2017 v 11:22 | Karma článku: 9.00 | Přečteno: 167 | Diskuse

Jan Dvořák

Konec čtyřletého přešlapování, vyhrňme si rukávy! Máme spolehlivý kompas

Je po volbách. Politická scéna dosud plná vášní by se měla vbrzku stabilizovat a otevřít cestu tolik potřebné normalizaci - poměrů, samozřejmě - aby mohl nastat čas pořádného makání.

22.10.2017 v 10:47 | Karma článku: 10.48 | Přečteno: 262 | Diskuse

Josef Nožička

Volby skončily. Kolik lidí se chystá emigrovat?

Včera skončené volby do Poslanecké sněmovny jsou za námi. Co s ohledem na jejich výsledky bude následovat nyní?

22.10.2017 v 10:40 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 709 | Diskuse
Počet článků 171 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4648
Reginální publicista a noviinář, který se celý život snaží o pravdivé informace. někdy se ovšem i nyní v novinách objevit nesmmějí, a proto bych je chtěl zveřejňovat právě zde. Více se dozvíte na: www.brandyske-noviny.cz .

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.